KARLIK DECO 0-0-DRSMN-1 Ramka modułowa niestandardowa (1 moduł) - efekt szkła (ramka biała; spód biały) biały

Nr katalogowy: 0-0-DRSMN-1 Producent: KARLIK
Cena: 23,90 zł/szt.
-+
Dostępność: na zamówienieWysyłka: w ciągu 14 dniKoszt wysyłki: 15,00 zł

KARLIK DECO 0-0-DRSMN-1 Ramka modułowa niestandardowa (1 moduł) - efekt szkła (ramka biała; spód biały) biały RM-DE-14-01-00-MD-00 IP 20 produkt na zamówienie

Właściwości produktu
 • Producent:KARLIK
 • Nr katalogowy:0-0-DRSMN-1
 • Kolor:BIAŁY
Oceń produkt
WARUNKI GWARANCJI NA PRODUKTY SERII DECO i FLEXI

 1. Firma Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o. z siedzibą w Nekli przy ul. Wrzesińskiej 29 udziela 5 lat gwarancji na osprzęt elektroinstalacyjny serii DECO,  FLEXI, licząc od daty zakupu.
 2. Gwarancja udzielona jest na sprawne działanie osprzętu.
 3. Instalacja osprzętu musi zostać wykonana przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach przy wyłączonym napięciu oraz musi odpowiadać krajowym normom bezpieczeństwa.
 4. Objęty gwarancją osprzęt należy użytkować zgodnie z jego przeznaczeniem przy zachowaniu parametrów (danych znamionowych) charakterystycznych dla danego produktu.
 5. Gwarancją nie są objęte:
  1. uszkodzenia mechaniczne, chemiczne, termiczne,
  2. jakiekolwiek wady powstałe na skutek niewłaściwego montażu, posługiwania się i przechowywania,
  3. jakiekolwiek wady lub uszkodzenia, które nastąpiły w wyniku transportowania lub upadku towaru, jeśli zdarzenia te miały miejsce już po zakupie towaru,
  4. uszkodzenia powstałe na skutek naturalnego, częściowego lub całkowitego zużycia towaru zgodnie z właściwościami lub przeznaczeniem towaru tj. zmatowienia, przebarwienia, zarysowania itp.
  5. jakiekolwiek wady lub uszkodzenia, które wystąpiły na skutek pożaru, trzęsienia ziemi, powodzi, uderzenia pioruna bądź innych klęsk żywiołowych, zanieczyszczenia środowiska oraz nieregularnych dostaw prądu.
 6. Kupującemu przysługuje prawo bezpłatnej naprawy, a gdy naprawa nie jest możliwa wymiany niesprawnych elementów lub produktu na taki sam lub podobny w przypadku zaprzestania produkcji reklamowanego elementu/produktu przez producenta.
 7. Gwarancja jest udzielana na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i na tym terytorium może być realizowana.
 8. W przypadku uznania zasadności reklamacji, naprawa lub wymiana reklamowanego wyrobu nastąpi w terminie 14 dni od daty dostarczenia przez Kupującego reklamowanego produktu do punktu handlowego lub siedziby producenta wraz z dowodem zakupu (faktura, paragon, itp.). Podstawą realizacji reklamacji jest dowód zakupu z danymi sprzedawcy i datą sprzedaży.
 9. Gwarancja udzielona na sprzedany towar nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.
KARLIK

Karlik Elektrotechnik specjalizuje się w produkcji kontaktów, gniazdek oraz włączników elektrycznych wysokiej jakości. Mamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie na polskim rynku. Kompleksowa oferta producenta osprzętu elektrycznego obejmuje kilka serii produktowych, w których znajdą Państwo funkcjonalne systemy elektroinstalacyjne. Karlik Elektrotechnik dostarcza również akcesoria elektrotechniczne i artykuły elektroinstalacyjne, m.in. gniazdka elektryczne, obudowy, rozdzielnice, złączki i wtyczki oraz puszki instalacyjne. Serie produktowe od producenta akcesoriów elektroinstalacyjnych to najlepsze rozwiązania z zakresu sprzętu elektrotechnicznego dla domu oraz firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z seriami produktowymi: DECO, FLEXI, TREND, LOGO, LIZA, JUNIOR oraz SENIOR. Oferujemy również dekoracyjny osprzęt elektryczny, dostępny w wielu kolorach i wykończeniach, m.in. matowe ramki, drewniane ramki do gniazdek, wykończenie z efektem szkła.

Wybierz serię
DECO
DECO
FLEXI
FLEXI
TREND
TREND
LOGO
LOGO
LIZA
LIZA
JUNIOR
JUNIOR
SENIOR
SENIOR
SZYBKA DOSTAWA
 
BEZPIECZNE ZAKUPY
 
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
 
PORADY SPECJALISTÓW
 
PRZYSTĘPNE CENY
 
MAGAZYN W POLSCE
 

Podane wyżej dane mają charakter poglądowy i nie są wiążące w zakresie koloru, kształtu, wykończenia i danych technicznych. Mimo dołożenia wszelkich starań nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy wynikające z treści niniejszej strony. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z działem handlowym.