Kategorie
Oferta producenta:

ZUMALINE

ZUMALINE

ZUMA LINE to marka oferująca szeroki wybór oświetlenia, które sprawdzi się doskonale w klasycznym lub nowoczesnym wnętrzu. Lampy Zuma Line dzięki świetnej jakości i stosunkowo niskiej cenie podbiły nie tylko polski rynek oświetleniowy, ale są też dostępne we wszystkich państwach Unii Europejskiej.

Różnorodność modeli lamp ich kształtów, kolorów oraz materiałów z jakich są wykonane jest w stanie zadowolić każdego klienta. Dobrze przemyślane, zaprojektowane z wielką starannością i znajomością aktualnych trendów doskonale dopasowują się do pozostałych elementów wyposażenia domu dopełniając i podkreślając jego charakter.

Jednym z powodów dla, których konsumenci doceniają lampy Zuma Line są niekonwencjonalne rozwiązania jakich jest wiele chociażby pośród lamp podłogowych lub wiszących. W ofercie firmy dostępne są nietuzinkowe lampy przeznaczone do każdego pomieszczenia w mieszkaniu. Ogromny wybór lamp łazienkowych – plafonów lub stylowych kinkietów, które nie tylko oświetlają ale są doskonałym dopełnieniem wnętrza jako elementy dekoracyjne. Europejczycy zakochali się w lampach do sypialni i salonu Zuma Line, które są tam prawdziwych hitem i nieodzownym elementem podczas aranżacji tym pomieszczeń.

Osobom ceniącym klasyczne rozwiązania zapewne spodobają się kryształowe lampy wiszące zachwycające doskonałym połączeniem kryształu i szkła dostępne w kilku seriach Crystal, Perle, Vista i Rain.