Kategorie
Oferta producenta:

SPOT-LIGHT

SPOT-LIGHT

SPOT Light to polska marka wchodząca w skład niemieckiej grupy Britop, projektuje i produkuje szeroką gamę oświetlenia dla każdego wnętrza. Historia SPOT Light zaczęła się ponad 20 lat temu kiedy to w niewielkim Cisku absolwent technikum elektryczno-elektronicznego Christian Ortlieb dostrzega niewykorzystaną niszę na rynku i zakłada firmę, produkującą modne wtedy lampy reflektorowe typu spot.

W ciągu kilku lat firma zróżnicowała swój asortyment i oprócz lamp reflektorowych, które były pierwotnym produktem postawiła również na lampy wiszące, stojące, oczka halogenowe i żyrandole. Dbanie o jakość i wytwarzanych lamp oraz zaspokajanie potrzeb estetycznych klienta spowodowało, że już po kilku latach od założenia lampy marki SPOT Light podbiły rynek krajowy i zagraniczny. Firma, która w chwili założenia zatrudniała zaledwie 6 osób, a jej siedziba mieściła się w domu właściciela dziś zatrudnia ponad 180 pracowników i wysyła swoje produkty do 46 państw.

Pełna gama lamp SPOT Lightu obejmuje dzisiaj ponad 3 tysiące produktów - od bogatych kryształowych żyrandoli, poprzez lampy drewniane i klasyczne, do najnowocześniejszego designu. Klientami firmy są największe sieci handlowe, domy towarowe, hurtownie oraz salony oświetleniowe w kraju i za granicą.

Swoją przyszłość firma upatruje w dalszym rozwoju i produkcji szczególnie modeli lamp wykonanych z polskiego certyfikowanego drewna, betonu i metalu.