Kategorie
Oferta producenta:

ABRABORO

Abraboro to renomowany producent osprzętu do elektronarzędzi różnych typów i zastosowań zdobywający uznanie na całym świecie za jakość i niezawodność swoich produktów.

Założona w 1996 roku firma ABRABORO Kft. na Węgrzech jest liderem w sprzedaży akcesoriów do elektronarzędzi. Firma jest reprezentowana przez wiele renomowanych zachodnioeuropejskich zakładów narzędziowych i jest wyłącznym importerem produktów tych fabryk. Firma może poszczycić się faktem, iż aż około 85% ich produktów pochodzi od europejskich producentów, a jedynie pozostałe 15% pochodzi z Azji. Nadrzędnym celem firmy Abraboro jest zaspokojenie potrzeb swoich klientów, czemu sprzyja wdrożony w 2004 roku system zapewnienia jakości DIN ISO 9001.

W ofercie Abraboro znajdują się szeroki asortyment osprzętu do elektronarzędzi. Wiertła i szczotki Abraboro produkcji niemieckiej i węgierskiej charakteryzują się doskonałą jakością przy zachowaniu dobrej relacji ceny do jakości. W ofercie między innymi: wiertła do drewna, wiertła piórowe, wiertła puszkowe, wiertła spiralne do drewna, wiertła do betonu, frezy, szczotki techniczne, otwornice, narzynki, gwintowniki do metalu, ściernice na trzpieniu, piły. Za sztandardowe uchodzą frezy, tarcze i wiertła, charakteryzujące się wysoką jakością ( w tym systemy SDS-Plus i SDS-Max). Produkty są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów i z najwyższą starannością, przez co z powodzeniem konkurują na światowych rynkach osprzętu z innymi producentami.