Kategorie
Oferta producenta:

KOS

KOS - Elektro System jest firmą istniejącą od 1982 roku, o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.. Podstawowym obszarem działalności jest produkcja i sprzedaż osprzętu elektroinstalacyjnego, takiego jak:

  • puszki tunelowe łączeniowe puszki p/t łączeniowe (pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne i pięciokrotne)
  • >wtyczki gniazda wtykowe
  • osprzęt bryzgoszczelny (łączniki, przyciski, gniazda wtykowe)
  • gniazda specjalne
  • ściemniacze.

Wszystkie rozwiązania marki podporządkowane są stworzeniu rozwiązań, które łączą innowacyjność, ekonomię i nowoczesny design. Najpopularniejsze systemy to Hydro Line i Bryza w osprzęcie bryzgoszczelnym natynkowym IP44. KOS - Elektro System proponuje również wysokiej jakości osprzęt z innowacyjnymi rozwiązaniami dla budownictwa mieszkaniowego, hoteli, urzędów – m.in. systemy ramkowe Vena lub DANTE. Firma jest otwarta na nowe innowacyjne rozwiązania zgodnie z hasłem wyrażającym misję firmy: „Piękno wkomponowane w SYSTEM”.

Nieodłącznym elementem każdego wnętrza są łączniki, które przeważnie są jednym z bardziej widocznych elementów. Dawno przestały być tylko funkcjonalne, obecnie przypisuje się im często funkcje dekoracyjne, biorąc pod uwagę fakt, z jak różnorodnych materiałów są wykonane.

Szkło swoją formą automatycznie podnosi standard wykończeń. Ramki metalowe wykonane są z aluminium czesanego anodowanego. Technologia zapewnia wysoką jakość i trwałość, pozwala na łatwą pielęgnację i utrzymanie produktu w czystości. Zwarta bryła zamknięta w kwadracie oraz 5 mm grubość ramki wnoszą do pomieszczenie nowoczesność, elegancję i siłę.

Całość technologii obróbki ramek daje zwiększoną odporność na warunki atmosferyczne, czynniki chemiczne i mechaniczne. Ramki Calvados i Wenge wykonane są z egzotycznego drewna, które charakteryzuje się dużą twardością i trwałością. Pod wpływem czynników atmosferycznych, promieniowania słonecznego i księżycowego, zanieczyszczenia atmosferycznego, pyłków roślin kolor pogłębia się i patynuje. Ramki Light Oak wykonane są z litego drewna dębowego. Dzięki 5 mm grubości ramki ryzyko odkształceń i pęknięć jest niewielkie. Ramki pokryte są 4 warstwami lakieru ochronnego.

Marmur Bianco z Dante wydobywany jest w Carrarze we Włoszech, z Włoch pochodzi również czarny łupek – Ardesia, którego obróbka odbywa się ręcznie. Oba kamienie, jako produkt naturalny, charakteryzuje się zróżnicowaną strukturą i kolorystyką w obrębie tego samego gatunku, a nawet partii gotowego produktu. Decydując się na luksusowe ramki skórzane, należy odpowiednio o nie zadbać, tak aby służyły przez wiele lat. Ramki z tworzywa sztucznego są w pełni kompatybilne z całym osprzętem systemu ramkowego DANTE.