Kategorie
Oferta producenta:

BONDHUS

Siedzibą firmy Bondhus Corporation jest Monticello, Minnesota – USA. Narzędzia Ball, Hex i TORX® produkowane są w zakładzie produkcyjnym Monticello nieopodal rzeki Mississippi.

W 1964 roku John Bondhus rozpoczął produkcję oryginalnego i opatentowanego narzędzia "Balldriver®" z końcówką kulistą.ł. Od tego czasu przedsiębiorstwo jest dumnym liderem branży w projektowaniu i wytwarzaniu innowacyjnych, oszczędnych narzędzi. Firma zbudowała swoją działalność, zapewniając klientom (profesjonalnym użytkownikom narzędzi) produkty najwyższej jakości zapewniając wsparcie klienta.

Narzędzia Bondhus pojawiają się wszędzie! Można je znaleźć w skrzynkach narzędziowych na całym świecie, na każdym kontynencie oraz w ponad 80 krajach od Tajwanu po Brazylię i od Szwecji po Japonię. Należą do niezbędnego wyposażenia mechaników i warsztatów motoryzacyjnych. Prasa drukarska korzysta z nich w Singapurze, Południowej Dakocie i Arabii Saudyjskiej - podobnie jak dentyści i twórcy protez kończyn. Rowerowe zestawy naprawcze zawierają również opierają się na narzędziach Bondhus. Nawet muzycy jazzowi, rockowi i popowi grający na gitarach również używają narzędzi Bondhus.

Bondhus produkuje najwyższej jakości narzędzia Ball End, Hex i TORX®, a każde narzędzie jest objęte bezwarunkową dożywotnią gwarancją.