Kategorie
Oferta producenta:

BERKER

Berker, jako jeden z liderów na europejskim rynku instalacji elektrycznych, proponuje szeroką ofertę najwyższej jakości produktów: od ponadczasowego, klasycznego designu łączników do inteligentnej techniki automatyki systemowej w budynkach. To dzięki tym produktom spełniają się marzenia klientów o pięknym domu, mieszkaniu czy biurze, w którym światło tworzy niepowtarzalny klimat, a innowacyjne systemy automatyki zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Od początku istnienia firmy proponują tylko takie rozwiązania, które pomagają w odnalezieniu własnego stylu będąc jednocześnie potwierdzeniem najwyższej jakości i innowacyjności.

Dzięki dołączeniu firmy Berker do Hager Group pojawiła się szansa na stworzenie nowej jakości i idealne dopasowanie produktów do potrzeb Klientów. Poszukiwanie nowatorskich rozwiązań i otwartość na zmiany to podstawa naszej współpracy. Wspólną ofertę przygotowali zgodnie z zasadą Energy meets Design. Słowo „spotkanie” oznacza dla nas wzajemną inspirację i twórczą komunikację pomiędzy firmami, pracownikami, a przede wszystkim pomiędzy firmą i klientami.

Wspólnie, Hager i Berker, realizując filozofię spotkania, poznaje i spełnia Państwa oczekiwania, proponując innowacyjne technologicznie i designersko rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się ofertą, którą stworzyliśmy kierując się zasadą: Energy meets Design.

Wybierz serię
B.Kwadrat
B.Kwadrat
B.3
B.3
B.7
B.7
Q.1
Q.1
Q.3
Q.3
Q.7
Q.7
K.1
K.1
K.5
K.5
R.1
R.1
R.3
R.3
R.clasic
R.clasic
Serie 1930
Serie 1930
Glasserie
Glasserie
Integro Flow
Integro Flow
Berker TS
Berker TS
IP44
IP44
W.1
W.1