Kategorie
Oferta producenta:

NOWODVORSKI

NOVODWORSKI

Jedną z najliczniej reprezentowanych w naszym sklepie marek jest Nowodvorski. Obecnie w ofercie posiadamy ponad 1500 produktów markowanych logiem tej znanej w świecie lamp firmy. Jest to rodzinna, polska marka powstała w 1994 roku jednakże do roku 2011 funkcjonowała pod nazwą Technolux.

Nowodvorski Lighting to przede wszystkim profesjonalizm i jakość potwierdzone w ciągu 23 lat obecności na rynku. Lampy i akcesoria oświetleniowe Nowodvorski produkowane są w Polsce w dwóch zakładach mieszczących się w Częstochowie i Siemianowicach Śląskich. Ogromna skrupulatność w kontrolowaniu procesów technologicznych podczas produkcji daje efekty w postaci oświetlenia o wysokiej jakości cenionego nie tylko w kraju, ale również za granicą. Dziś firma w ofercie handlowej ma blisko 3 tysiące modeli lamp, a katalog produktów Nowodvorsky Lighting z roku na rok powiększa się o nowe wzory.

Dzięki bardzo dobrej jakości, zróżnicowanemu asortymentowi pozwalającemu dobrać lampy do każdego pomieszczenia i dobrej promocji firma sprzedaje swoje oświetlenie w ponad 40 krajach na świecie. Nowodworski Lighting proponuje lampy w następujących kategoriach: lampy nowoczesne i klasyczne, plafony ze szkła giętego, lampy łazienkowe, lampy do kuchni, lampy do pokoju dziecięcego, lampy zewnętrzne do oświetlenia zewnętrznej elewacji domu, oraz lampy ogrodowe.

W pomieszczeniach o nowoczesnym stylu doskonale zaprezentują się lampy nowoczesne Nowodworski, a lampy sufitowe i żyrandole będą idealnym oświetleniem w nowoczesnym domu. Nowoczesne kinkiety gięte świetnie ozdobią wnętrze każdego mieszkania, biura lub hotelu. Lampy użytkowe firmy Nowodvorski zarówno te klasyczne jak i te o nowoczesnym stylu, produkowane przez firmę Nowodvorski idealnie wyeksponują urok oświetlanych wnętrz.