PHILIPS PHASE Lampa punktowa 1x4.5W SELV 53300/30/16

Nr katalogowy: 533003016 EAN: 8718696125175 Producent: PHILIPS
Cena: 160,00 zł135,20 zł/szt.
W promocji dostępne jest 3 szt.
-+
Dostępność: 3szt. w magazynieWysyłka: za 3 dniKoszt wysyłki: 15,00 zł

Gwarancja: 2 lata (5 lat na moduł LED), Klasa energetyczna: A++ do A, Wyłącznie EEL LED, Gwint: Nie dotyczy

Opis produktu

 

Wymiary lampy:

- Wysokość: 8 cm
- Szerokość: 10,2 cm
- Głębokość: 10,2 cm
- Źródło światła: LED
- Moc max.: 4,5 W 320 lm
- Miejsce stosowania lampy: wewnątrz
- Lampa fabrycznie nowa.
- Oprawa ruchoma
- Lampa może współpracować ze ściemniaczem.
- Klasa energetyczna: A+
- Klasa szczelności: IP 20

 

Gwarancja

-2 lata

 

Właściwości produktu
  • Producent:PHILIPS
  • Nr katalogowy:533003016
  • EAN:8718696125175
  • Kolor:CZARNY
Oceń produkt

PHILIPS to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek w szeroko pojętej branży elektrycznej. Kojarzona jest od wielu lat z wysoką jakością swoich wyrobów i innowacyjnością.

Jednym z kierunków, w którym PHILIPS rozwinął swoją działalność jest oświetlenie czyli dział „lighting Philips”. Bazując na długoletnim doświadczeniu w branży i obserwując zmieniające się trendy, a także rozwój nowych technologii firma przoduje w kreowaniu nowych rozwiązań kompleksowo zaopatrując rynek w różnego rodzaju oświetlenie, począwszy od oświetlenia konsumenckiego, czyli lamp przeznaczonych dla klientów indywidualnych po rozwiązania dedykowane profesjonalistom.

Bogata oferta lamp PHILIPS obejmuje lampy domowe, oświetlenie ogrodowe, lampy i zintegrowane systemy oświetlenia ulicznego i biurowego bazujące zarówno na tradycyjnych jak i najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych.

Jako jeden z pierwszych producentów firma wprowadziła na rynek oszczędnościowe świetlówki gazowe, a potem lampy typu LED, które stosowane są zarówno w rozwiązaniach proponowanych do domów i mieszkań, jako oświetlenie zewnętrzne lub uliczne w inteligentnych systemach oświetleniowych współpracując między innymi z różnego rodzaju czujnikami ruch lub zmierzchu PHILIPS.

Zarówno oświetlenie domowe, oświetlenie samochodowe czy oświetlenie zewnętrzne PHILIPS cechuje ogromny wybór i wysoka jakość, co przekłada się na wydłużony okres gwarancyjny i komfortowe użytkowanie, a to dla konsumenta zwykle najważniejsza kwestia.

SZYBKA DOSTAWA
 
BEZPIECZNE ZAKUPY
 
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
 
PORADY SPECJALISTÓW
 
PRZYSTĘPNE CENY
 
MAGAZYN W POLSCE
 

Podane wyżej dane mają charakter poglądowy i nie są wiążące w zakresie koloru, kształtu, wykończenia i danych technicznych. Mimo dołożenia wszelkich starań nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy wynikające z treści niniejszej strony. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z działem handlowym.